SSN Notebook sp. z o.o.
UL.Szczawiowa 53d
70-010 Szczecin
biuro@ssn-notebook.pl
  91 434 80 35
91 434 24 38

pn - pt   8oo-16oo                   

Odwiedź nas na Facebook'u

 

Serwis komputerowy - Szczecin

Jeśli szukasz fachowego i szybkiego serwisu komputerów,
to dobrze trafiłeś!

Prowadzimy serwis komputerowy w Szczecinie i okolicach. Od piętnastu lat specjalizujemy się w sprzedaży, naprawie i modernizacji komputerów. Od początku działalności naszą zasadą było jednakowo staranne podejście do wszystkich Klientów - zarówno tych z jednym, paroletnim komputerem, jak i tych z najnowocześniejszym sprzętem. Każdemu Klientowi poświęcamy nasz czas doradzając jak używać komputera, jak dbać o to, żeby działał sprawnie. Szczycimy się tym, że Wszyscy nasi Klienci są z nami nadal.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Dla takich firm wyszukujemy najlesze rozwiązania. Mając świadomość kosztów i nakładów jakie małe przedsiębiorstwa mogą przeznaczyć na rozwój informatyki staramy się znaleźć rozwiązania nowoczesne, a jednocześnie optymalne pod kątem możliwości finansowych.

Dbamy o to, aby Klienci mogli się skupiać na swojej działalności. Udowadniamy na co dzień, że nawet małe firmy mogą być obsługiwane błyskawicznie i profesjonalnie. I nie trzeba na to przeznaczać tysięcy złotych. Potrafimy zadbać o komputery i serwery Klientów.
Wykonujemy instalacje sieci teleinformatycznych, administrujemy serwerami, prowadzimy pomoc techniczną w zakresie programów księgowych i magazynowych.



do góry